Zapisz się na kolejną konferencję:

24.11.2020 godz. 18.00-20.00

Skuteczne strategie działania w obecnej rzeczywistości – człowiek, zespół, technologia.

Zarejestruj się
Dołącz do webinaru!

Agenda

I część - psychologia, coaching

18.00 - 18.40

Czy Twoje przekonania i postawy wobec życia ułatwiają, czy utrudniają Ci adaptację do obecnej sytuacji?Renata Gut
Dr Anna Brzosko

5 minut przerwy

Zarejestruj się

II część - technologia i praktyka

18.50 - 19.30

Lekcje zdalne:

- rola powtarzania i notowania jako nieodzowny element efektywnego nauczania,

- jak utrzymać skupienie i zainteresowanie uczniów w trakcie lekcji,

- awaria narzędzi lub serwerów: co robić?Danuta Haller
Mateusz Wojtczak

30 minut na pytania i odpowiedzi


Przed przesłaniem zgłoszenia za pomocą wypełnionego formularza zalecamy zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności i plików cookies, w której określono zasady postępowania z Państwa danymi.

Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza kontaktowego jest spółka Euroimpex S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Mydlana 3b (51-502 Wrocław), zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w KRS w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS ... czytaj więcej >>


Rejestracja

udział w konferencji jest bezpłatny

Prelegenci

Renata Gut

Założycielka i zarządzająca Instytutem Talentów Flashpoint w Polsce. Wdraża od 20 lat Filozofię Instytutu Gallupa w Polsce. Wykłada na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Autorka modelu "Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce". Trenerka, coach, konsultantka. Inspiruje od 30 lat w obszarach rozwoju, zmiany i budowania Samoświadomości Osobistej w Biznesie i Edukacji. Współautorka 3 książek, m.in. "Zarządzanie Sobą", " Pokolenie Y".Specjalizuje się w komunikacji międzypokoleniowej, pokoleń X, Y, Z.

Dr Anna Brzosko

Wykładowczyni Akademii Leona Koźmińskiego, doradczyni i edukatorka, specjalizuje się w zarządzaniu różnorodnością i budowaniu przewagi konkurencyjnej w oparciu o talenty i mocne strony. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na diagnozowanie i rozwój indywidualnego potencjału u dzieci i młodzieży i dorosłych.

Danuta Haller

Dyplomowana nauczycielka języka polskiego z 36-letnim doświadczeniem, egzaminatorka OKE w części humanistycznej, doradczyni metodycznego nauczania języka polskiego w PCEiPPP w Wołowie. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów edukacyjnych, m.in. Kompleksowy system doskonalenia nauczycieli droga do sukcesu szkół powiatu wołowskiego (2013- grudzień 2014), Sieci współpracy i samokształcenia jako element wspomagania placówek oświatowych Dolnego Śląska. O 2014 r. prowadzi sieci nauczycieli humanistów w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wołowie.

Mateusz Wojtczak

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem, związany z szeroko rozumianym rozwojem i życiem produktów. Oddany i konsekwentny popularyzator nauki oraz pasjonat nowoczesnych technologii i praktycznego wykorzystania ich w codziennym życiu.

Organizator

Normy:

producent oprogramowania edukacyjnego

Copyright © 2020 Euroimpex S.A., Wszystkie Prawa zastrzeżone