Konferencja online:

Nadzieja umiera ostatnia. Dlaczego do uruchomienia motywacji musimy widzieć i czuć sens?

13.01.2021 r., godz. 18.00-20.00 - konferencja już się odbyła

Zapisz się na webinar w lutym!
Obejrzyj nagranie webinaru z 13 stycznia

Agenda

I część - psychologia, coaching

18.00 - 18.50

Dlaczego do uruchomienia motywacji musimy widzieć i czuć sens?Renata Gut

10 minut przerwy

II część - technologia i praktyka

19.00 - 19.50

"Nie zmuszaj dzieci do aktywności, lecz wyzwalaj ich aktywność." (J. Korczak) O roli i technikach motywacji w nauczaniu zdalnym.Danuta Haller
Mateusz Wojtczak

Pytania i odpowiedzi - 10 min
zamknięta - konferencja już się odbyła

Rejestracja

Zapisz się na webinar w lutym!

Prelegenci

Renata Gut

Założycielka i zarządzająca Instytutem Talentów Flashpoint w Polsce. Wdraża od 20 lat Filozofię Instytutu Gallupa w Polsce. Wykłada na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Autorka modelu "Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce". Trenerka, coach, konsultantka. Inspiruje od 30 lat w obszarach rozwoju, zmiany i budowania Samoświadomości Osobistej w Biznesie i Edukacji. Współautorka 3 książek, m.in. "Zarządzanie Sobą", " Pokolenie Y".Specjalizuje się w komunikacji międzypokoleniowej, pokoleń X, Y, Z.

Danuta Haller

Dyplomowana nauczycielka języka polskiego z 36-letnim doświadczeniem, egzaminatorka OKE w części humanistycznej, doradczyni metodycznego nauczania języka polskiego w PCEiPPP w Wołowie. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów edukacyjnych, m.in. Kompleksowy system doskonalenia nauczycieli droga do sukcesu szkół powiatu wołowskiego (2013- grudzień 2014), Sieci współpracy i samokształcenia jako element wspomagania placówek oświatowych Dolnego Śląska. O 2014 r. prowadzi sieci nauczycieli humanistów w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wołowie.

Mateusz Wojtczak

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem, związany z szeroko rozumianym rozwojem i życiem produktów. Oddany i konsekwentny popularyzator nauki oraz pasjonat nowoczesnych technologii i praktycznego wykorzystania ich w codziennym życiu.

Organizator

Normy:

producent oprogramowania edukacyjnego

Copyright © 2020 Euroimpex S.A., Wszystkie Prawa zastrzeżone